לרפא את הילד.ה בתוכנו, החל מ-15.2, 4 מפגשים שבועיים של תרגול ולימוד

*בשיתוף עם מרכז מיינדפולנס שער הנגב*
ארבעה מפגשים שבועיים בימי שני, 19:30-21:00.
בתאריכים: 15, 22 לפברואר, ו-1, 8 למרץ.
במסורת של מורה הזן תיך נאת האן
בהנחיית חגית הרמון*
מתי בפעם האחרונה הקשבת.ן לילד.ה שבתוככם.ן?
דמיינו את עצמכם כבני חמש, פגיעים, רכים, סקרנים. הילד.ה הקטן.ה שיש בכולנו זקוק לריפוי ולהבנה. לעיתים אנחנו שוכחים ומזניחים אותו או אותה, מתוך כוונה להגן על עצמנו. וייתכן שלא העזנו לפגוש את הילד או הילדה שבנו במשך עשורים. אבל הם עדיין שם, מחכים שנשוב אליהם, שנקשיב להם, שנראה אותם. מחכים שנרפא אותם.
כשאנחנו נימנעים מלגלות כלפיהם את האהבה והאכפתיות שהוא או היא זקוקים לה, אנחנו עושים זאת מתוך בלבול, פחד והרגל. הבלבול והפחד האלה מצויים בכל תא בגופנו. גם הילד או הילדה שבפנים מצויים בכל תא בגופנו. אין צורך לחפש אותם בעבר הרחוק, אלא ממש כאן, בתוכנו, בכל רגע. את המפגש הזה אפשר להפוך למפגש מרפא בעזרת אורה של תשומת לב נכונה, ובעזרת חמלה ותובנה.
המפגשים ישלבו תרגולים שונים, לימוד ביחד ושיתוף.
עלות: 380 ש"ח; מחיר למנויים של קבוצת התרגול בשער הנגב - 320 ש"ח. (אפשרות לתשלומים, ואם יש צורך וברוח תקופה לא קלה זו, ניתן לבקש הנחה).
פתיחת הקורס מותנית במספר הנרשמים.
להרשמה: https://forms.gle/ds9zzHRXDWH4Zvg3A
ליצירת קשר: אביב - 0526894955
חגית - hagitharmon@yahoo.com
*חגית הרמון חייתה כנזירה כ-12 שנים במרכז התרגול בפלאם ווילאג', תחת הכשרתו והדרכתו של מורה הזן תיך ניית האן, והוסמכה על ידו כמורת דהרמה (מיינדפולנס). הוכשרה גם כמורה ל- MBCL – חמלה וחכמה רגשית המבוססות על תרגול מודעות, בתכנית המשלבת את עולם התרגול הבודהיסטי עם מחקרים ופסיכולוגיה מערביים.
מטפלת בשיטת IFS - גישה מבוססת מיינדפלנס ומחקר.
מתרגמת הספר 'אמנות החיים'.

שם כותב ההודעה: 
חגית