אפשרויות התנדבות בתובנה

פעילות עמותת תובנה וצמיחתה לאורך השנים התאפשרו הודות למתנדבות ומתנדבים רבים בתפקידים שונים, חלקם קבועים וארוכי-טווח וחלקם משתנים וקצרי-מועד.

הפעילות בעמותה היא דרך נהדרת לתת לתרגול של נתינה מקום משמעותי בחיים, גם אם התפקיד עצמו הוא 'קטן' מבחינת היקף השעות הדרוש.

אם יש בך את הרצון להצטרף לעשייה, נשמח לשמוע ממך ולמצוא יחד בהתאמה לזמינות, הכישורים וההעדפות שלך את התפקיד שבו יתאפשר לך לעזור בהנעת הגלגל וגם ליהנות מהתרגול של נדיבות.

כאן מפורטים סוגי ההתנדבות שתובנה מציעה.

 

 

 

 

  "תרגול של נדיבות לוקח זמן, אך זהו השימוש המיטיב ביותר בזמן שיש לנו"  - תיך נאת האן מאז ימי הבודהה ועד היום, האפשרות ללמוד את הדהרמה ולתרגל אותה נתמכת ומושתתת על דאנה – שירות ונתינה. הלימוד יקר הערך של הדרך ניתן ונמסר מתוך שותפות והדדיות. יש יופי רב בניסיון שלנו לשמר באופנים שונים את ערך הדאנה...
לפתח את שמחת הנדיבות, לתרגל תשומת לב מודעת תוך פעולה,  לעבוד בצוות מתוך אווירה של שותפות וכבוד, להיות חלק מסנגהת הפעילים, לאפשר ולתמוך בתרגול של הסנגהה כולה     תפקידי התנדבות בתובנה רישום לקורסים, ימי תרגול וריטריטים – מעקב אחרי הרשמה, מענה לפניות ושאלות, ונתינת מידע לפונים. ההתנדבות הנעשית...