ריטריט משפחות - בהנחיית שימי לוי

13/07/2022 עד 16/07/2022
קטגוריית האירוע: 
המורה: 
שם המורה: שימי לוי 
תנאי השתתפות: 
משפחות של מתרגלות ומתרגלים שהם חלק מקהילת תובנה - לפחות אחד ההורים השתתף בריטריט ארוך או שני סופ"שים בעין דור בשנתיים האחרונות. הריטריט פתוח לילדים מעל גיל 6 בלבד.
מיקום: 
שעת התחלה: רביעי 11:00
שעת סיום: שבת 18:00
סטטוס הקורס: 
הרשמה פתוחה
 
 

 

אנו שמחות להזמין לסופ"ש דהרמה משפחות שיתקיים במרכז תובנה בעין דור. 
שימו לב: יש להגיע לעין דור ביום רביעי בשעה 11:00

בשונה מריטריטים אחרים של תובנה, בריטריט המשפחות מושם דגש על החיבור בין הדהרמה לבין חיי המשפחה והקהילה. עיקר התרגול מתקיים במתכונת של תרגול בעשייה - בתפעול הקורס ובעבודות טיפוח במרחב עין דור -  בכוונה לטפח עשייה קשובה, ואיכויות של התלהבות, נדיבות וסבלנות, ובמקביל מתקיימת גם המסגרת המסורתית של מדיטציות בישיבה ובהליכה. 

על מנת לאפשר פניות של ההורים ויכולת של הילדים להשתלב בעשייה, הריטריט פתוח למשפחות עם ילדים מעל גיל 6 בלבד. ניתן להירשם גם במתכונת של הורה וילד.ה. 
 


למי מתאים הסופ"ש?

סוף השבוע מיועד לקהילת מתרגלי תובנה, א.נשים שהדהרמה היא דרך חיים בשבילם ורוצים להכניס את התרגול למשפחה. 

יכולות להרשם משפחות:

  • לפחות אחד ההורים השתתף בריטריט ארוך או שני סופ"שים בעין דור, בשנתיים האחרונות.
  • עם ילדים מעל גיל 6 בלבד
     

עלויות:

על מנת להיערך מראש עם חדרים ומזון מותאם, התשלום לתובנה עבור ריטריט המשפחות מתבצע מראש ולפי עלויות קבועות:

לצד זאת, ברוח הדאנה והרצון להשאיר את שערי הדהרמה פתוחים לכל מבקשיה - אם יש קושי בתשלום העלות המלאה, אנא פנו אלינו במייל חוזר, ואנו נעשה את מירב המאמצים לאפשר את השתתפותכם.

דאנה למורה: בסיום הריטריט תהיה אפשרות להעניק דאנה למורים כמו בריטריטים רגילים.


תהליך הרישום:
על מנת להירשם יש למלא את טופס הבקשה להרשמה - יפורסם בהמשך.

לאחר תקופת ההרשמה נודיע לכם במייל חוזר האם תוכלו להירשם לריטריט, ויישלח אליכם קישור לרישום במערכת הרגילה ולביצוע התשלום.


 

 


 


 

 

 
 

 

 

אודות המורים והמנחים בפעילות זו

שימי לוי
מתרגלת, מלמדת ולומדת דהרמה ומדיטציה משנת 1989. מתוכן, ארבע וחצי שנים כנזירה במנזרים בודהיסטים (תרהוודה) בתאילנד.​   שימי מנחה סדנאות של ויפאסנה  ובעשייתה רואה חשיבות להבאת תשומת הלב לחיי היום יום . מחלוצות תחום המיינדפולנס והתאמתו לילדים. מפתחת תוכנית "שפת הקשב" לטיפוח מיומנויות קשב (מיינדפולנס) בילדים ובמערכת החינוך. מתגוררת עם משפחתה במעגן מיכאל.  דאנה לשימי לוי
Has practiced vipassana meditation since 1988, including four years as a nun in Thailand. Simi leads seminars and retreats in vipassana meditation in Israel. In her work, she emphasizes bringing awareness to everyday life. Simi is also the founder and coordinator of "The Language of Listening," a program in the Israeli educational system designed to cultivate the skills required to pay attention and listen for children and adults.   דאנה לשימי לוי   Link to Simi dharma talks (Hebrew)